dzisiaj jest: 25 lipca 2017. imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
 
ULKS Działoszyn
Wyniki w 2015 roku na szczeblu wojewódzkim - indywidualnie

I.  Biegi w Wolborzu  na 2000 metrów
     2 m. Bociąga Katarzyna
     3m. Łakoma Eliza 
     5m. Bukowiec  Magda
     6m. Nonckiewicz Małgorzata
     9m. Folentarska Joanna  

3000metrów
     5m. Wykrota Julia
     6m. Kmiecik Natalia
     7m. Nowak Karolina 

2000 metrów chłopców 
     5m. Uryszek Maciej
     8m. Trzeciakiewicz Dominik 

5000 metrów
    5m. Drabowicz Jarosław 
    6m. Janeczek Wiesław
    8m. Piotrowski Paweł
    10m. Strzelczyk Łukasz

II. Warcaby 64 polowe
    do 13 stu lat - 7 miejsce Wiktor Paulina  8 m. Nowak Kinga  10 m. Tasarz Miłosz
    do 19stu lat - 3 miejsce Gadzaliński Sebastian
    powyżej 35 lat - 2 miejsce Gosławska Anna

III  Strzelectwo sportowe
kobiety
     2m. Konieczna Sylwia 
     3 m. Konieczna Patrycja 
     4 m. Matyja Daria 
     9m. Gliga Oliwia
     10m. Krysiak Patrycja
     12m. Drab Martyna
mężczyźni
     2m. Kruk Jan
     4m. Ranoszek Łukasz
     5m. Leszczyński Marek
     11m. Jagielski Łukasz

IV  Szachy
kobiety
 Kat. młodziczka
     1m. Zakrzewska Dominika , 4m. Marciniak Sylwia,  6m. Lewndowska Zuzanna,  7m. Wiktor Paulina,  
     8m. Graczyk Natalia
  juniorki
    4m. Kuzyk Amelia,  5m. Jarząb Marta

mężczyźni
kat. młodzik
     9m. Graczyk Franciszek
kat. junior
     6m. Wojtal Michał,  7m. Jęś Mateusz, 10m. Kasprzak Dominik 
   

Wyniki w 2015 roku na szczeblu wojewódzkim - drużynowo

VI miejsce - Halowe mistrzostwa w piłce nożnej kobiet powyżej 16 lat
VIII miejsce - Halowe mistrzostwa w piłce nożnej kobiet do 16 lat
I miejsce - Masowe biegi przełajowe w Wolborzu
VII miejsce - Mistrzostwa w piłce siatkowej kobiet
VI miejsce - Warcaby  64 polowe 
VI miejsce - Tenis stołowy kategoria żak i młodzik
IV miejsce - Tenis stołowy w kategorii kadet i junior 
VIII miejsce - Tenis stołowy  kategoria senior
VIII miejsce - Piłkarska kadra czeka chłopców
III miejsce - Piłkarska kadra czeka dziewcząt
X miejsce - Letnie igrzyska w Ręcznie
X miejsce - Piłka siatkowa plażowa mężczyzn
V miejsce - Turniej piłki nożnej drużyn niezwiązkowych 
IV miejsce - Mistrzostwa w piłce nożnej działaczy LZS
IV miejsce- Turniej piłki nożnej kobiet ej 16 lat
I , III, IX miejsce - Mistrzostwa w strzelectwie  sportowym
IX miejsce - Ogólnopolskie mistrzostwa w biegach przełajowych w Wolborzu
III miejsce - Mistrzostwa w szachach
IV miejsce - Mistrzostwa w koszykówce kobiet
III miejsce - Mistrzostwa w koszykówce mężczyzn
II miejsce - Mistrzostwa w  warcabach 100 polowych
V, VII miejsce - Mistrzostwa w tenisie stołowym w kategorii open mężczyzn

Wyniki w 2013 roku na szczeblu wojewódzkim

V miejsce - Halowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt w Opocznie powyżej 16 lat
V miejsce - Warcaby w Drużbicach drużynowo
VII miejsce - Szachy w Sieradzu drużynowo
III miejsce - Siatkówka kobiet eliminacje międzypowiatowe w Kobielach (końcowa klasyfikacja 8 miejsce)
I miejsce - Wojewódzkie biegi przełajowe w Wolborzu drużynowo (indywidualnie dwa 1-sze miejsca, jedno 2-gie, dwa 3-cie, cztery 4-te, dwa 5-te oraz trzy 6-te miejsca)
III miejsce - Piłka siatkowa mężczyzn w Kleszczowie eliminacje międzypowiatowe (końcowa klasyfikacja 8 miejsce)
XXII miejsce - Tenis stołowy w Moszczenicy kat. Żak i Młodzik drużynowo
IV miejsce - Tenis stołowy w Moszczenicy kat. Kadet, Junior druzynowo
IX miejsce - Tenis stołowy Osjaków kat. senior drużynowo
IV miejsce - Piłka nożna Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt w Radomsku finał
II miejsce - Piłka nożna Piłkarska Kadra Czeka chłopców Działoszyn eliminacje międzypowiatowe (końcowa klasyfikacja 7 miejsce)
IV miejsce - Mała Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt Zelów eliminacje międzypowiatowe
I miejsce - Mała Piłkarska Kadra Czeka chłopców Działoszyn w eliminacje międzypowiatowe
XIV miejsce - Wojewódzkie Igrzyska Sportowe w Ręcznie drużynowo

Wyniki w 2013 roku na szczeblu powiatowym

XII miejsce - Halowa Piłka Nożna seniorów
V miejsce - Halowa Piłka Nożna chłopców do 14 lat
II miejsce - Halowa Piłka Nożna dziewcząt do 14 lat
II miejsce - Halowa Piłka Nożna dziewcząt do 16 lat
IV miejsce - Halowa Piłka Nożna chłopców do 16 lat
II miejsce - Tenis stołowy drużynowo
III miejsce - Halowa Piłka Nożna do 18 lat dziewczyny
I miejsce - Halowa Piłka Nożna do 18 lat chłopcy
I miejsce - Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Piłkarska Kadra Czeka dziewczyny
I miejsce - Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Piłkarska Kadra Czeka chłopcy
I miejsce - Powiatowy Turniej Piłki Nożnej mała Piłkarska Kadra Czeka dziewczyny
I miejsce - Powiatowy Turniej Piłki Nożnej mała Piłkarska Kadra Czeka chłopcy
I miejsce - Powiatowa Liga Juniorów piłka nożna sezon 2012/2013

Wyniki w 2012 roku na szczeblu krajowym

XXII miejsce - Masowe jesienne biegi przełajowe w Wolborzu
II miejsce - Indywidualnie w kategorii Seniorek w biegu na 4000 m
VIII miejsce - Indywidualne w kategorii Seniorów w biegu na 5000 m

Wyniki w 2012 roku na szczeblu wojewódzkim

V miejsce - Halowe mistrzostwa w piłce nożnej kobiet powyżej 16-stu lat
XIV miejsce - Halowe mistrzostwa w piłce nożnej chłopców do 16-stu lat
V miejsce - Mistrzostwa w piłce siatkowej kobiet
X miejsce - Mistrzostwa w tenisie stołowym w kategorii Żak
IV miejsce - Mistrzostwa w tenisie stołowym w kategorii senior
IV miejsce - Turniej piłki nożnej Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt
XI miejsce - Turniej piłki nożnej Piłkarska Kadra Czeka chłopców
IV miejsce - Mistrzostwa Wojewódzkie LZS w piłce nożnej drużyn niezwiązkowych
VI miejsce - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w strzelectwie
IV miejsce - Mistrzostwa w koszykówce kobiet
V miejsce - Mistrzostwa w koszykówce mężczyzn
V miejsce - Turniej piłki nożnej Mała Piłkarska Kadra Czeka chłopców
II miejsce - Mistrzostwa w piłce nożnej kobiet powyżej 16-stu lat na Orliku
X miejsce - Letnie igrzyska LZS
III miejsce - Wiosenne biegi przełajowe drużynowo
III miejsce - Indywidualnie w kategorii seniorów na 5000 m
III i IV miejsce - Indywidualnie w kategorii seniorek na 4000 m
III miejsce - Indywidualnie w kategorii szkół podstawowych na 600 m

Wyniki w 2012 roku na szczeblu powiatu
V miejsce - Mistrzostwa halowej piłki nożnej seniorów
II miejsce - Powiatowy halowy turniej piłki nożnej dziewcząt do 16-stu lat
II miejsce - Powiatowy halowy turniej piłki nożnej chłopców do 16-stu lat
II miejsce - Powiatowy halowy turniej piłki nożnej dziewcząt do 18-stu lat
I miejsce - Powiatowy halowy turniej piłki nożnej chłopców do 18-stu lat
II miejsce - Drużynowo w Powiatowym turnieju tenisa stołowego
II miejsce - Mistrzostwa powiatu w halowym turnieju piłki nożnej kobiet do 16-stu lat
IV miejsce w Mistrzostwach powiatu w halowym turnieju piłki nożnej chłopców do 16-stu lat
I miejsce - Powiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt  Piłkarska Kadra Czeka
I miejsce - Powiatowy turniej piłki nożnej chłopców Piłkarska Kadra Czeka
VII miejsce - Powiatowy turniej  nożnej na Orliku seniorzy
IV miejsce - Powiatowa Liga Juniorów w piłce nożnej sezon 2011/2012